2V sklopu šolskih športih tekmovanj smo organizirali področno tekmovanje v odbojki za dijakinje in dijake.

V ponedeljek 11.11. in sredo 20.11.2013, so se v naši telovadnici predstavile odbojkarske ekipe gorenjskih srednjih šol.

Fotogalerija

Tako v ženski kot v moški kategoriji, se je turnirja udeležilo 10 srednjih šol. V pomoč pri sami organizaciji so nam, tako kot vsa leta, priskočili na pomoč tudi kolegi iz SŠ Jesenice. V predtekmovalnem delu, smo dve skupini (7 ekip) gostili v naši telovadnici, tretja skupina pa je odigrala tekme na prej omenjeni šoli.

V finalni del so se uvrstile zmagovalne ekipe posameznih skupin. Pri fantih so bile: ekipa Gimnazije Kranj, GSŠRM Kamnik in Gimnazije Jesenice, pri dekletih so največ znanja pokazale dekleta iz BC Naklo, GSŠRM Kamnika in domačinke.

Finalne tekme so bile odigrane po sistemu vsak z vsakim. V obeh finalnih nastopih sta o zmagovalcih odločali tekmi med domačini in ekipama iz Kamnika. Več moči in športne sreče so imeli gostje in si tako priigrali boljše izhodišče za nadaljnje četrtfinalno tekmovanje.

Končni vrstni red:

Fantje

1. GSŠRM Kamnik
  2. Gimnazija Jesenice
  3. Gimnazija Kranj

Dekleta

1. GSŠRM Kamnik
  2. Gimnazija Jesenice
  3. BC Naklo

Še enkrat iskrene čestitke vsem nastopajočim

Boštjan Modrijan,prof.