Nagovor ravnatelja

Drage dijakinje, dragi dijaki,

pozdravljeni v šoli po zasluženih počitnicah! Upam, da ste se spočili, napolnili z energijo in preživeli lepe trenutke s prijatelji in družino.

Začetek novega šolskega leta je vedno poseben trenutek. Ponuja nam priložnost za nove začetke, nove cilje in nove dosežke. Vsako leto prinaša svoje izzive, a tudi ogromno priložnosti za rast in razvoj.

Kot vaš ravnatelj vas želim spodbuditi, da se lotite tega leta z visokimi cilji in željo po napredku. Bodite radovedni, vztrajni in pogumni pri raziskovanju novih znanj. Ne bojte se postavljati vprašanj, izraziti svojih misli in si zastaviti visoke cilje. Vedno se zavedajte, da je vaš trud pot k doseganju vaših sanj.

Poleg šolskih dosežkov ne pozabite na pomembnost medsebojnih odnosov. Bodite prijazni drug do drugega, spoštujte raznolikost in gradite trdna prijateljstva. Šola ni le kraj učenja, temveč tudi prostor, kjer se oblikujejo vezi, ki lahko trajajo vse življenje.

Tudi učitelji in vsi zaposleni v šoli smo tu, da vam pomagamo na vaši poti. Ne oklevajte, če potrebujete pomoč, nasvet ali samo pogovor. Skupaj bomo ustvarili okolje, kjer se boste počutili varno in podprto pri svojih prizadevanjih.

Vsem želim uspešno in srečno šolsko leto. Naj bo polno novih spoznanj, izzivov, uspehov in lepih trenutkov.

Dobrodošli nazaj in veliko sreče!

Aljoša Erman, ravnatelj

Jesenice, 1. september 2024