Logika

Rezultati, ki smo jih dosegli na letošnjem tekmovanju iz Logike so:

– 1 zlato priznanje,

– 5 srebrnih priznanj ter

– 35 bronastih priznanj.

Tekmovanje iz Logike poteka na dveh ravneh in sicer šolsko (izbirno) tekmovanje, ki je bilo izvedeno 27. septembra 2013, ter državno tekmovanje, ki je potekalo v Ljubljani, na Fakulteti za elektrotehniko, 9. 11. 2013.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 25 dijakov  1. letnika, 41 dijakov 2. letnika, 22 dijakov 3. letnika ter 14 dijakov 4. letnika, skupaj kar 102 dijaka.

Na državno tekmovanje se je zaradi zelo dobrih rezultatov na šolskem tekmovanju uvrstilo 7 dijakov in sicer Kristjan Bregant (zlato priznanje), Maj Jensterle (srebrno priznanje), Ema Češek (srebrno priznanje), Miha Ličef (srebrno priznanje), Meta Pirc (srebrno priznanje), Medeja Tomaževič (srebrno priznanje) ter Primož Mirtič Dolenec.

Vsem tekmovalcem se zahvaljujemo za vložen trud in delo ter čestitamo za osvojena priznanja.

Aktiv matematikov