Klub alumnov Gimnazije Jesenice

Zakaj?

Ker na Gimnaziji Jesenice cenimo vsakega gimnazijca, ker želimo ohraniti stik z nekdanjimi gimnazijci ter jih obveščati o novostih ter dosežkih Gimnazije Jesenice in ker želimo, da se nekdanji gimnazijci še kdaj (v takšni ali drugačni vlogi) vrnejo na Gimnazijo Jesenice in nam pokažejo, česa vse jih je »majhna gimnazija z veliko možnostmi« naučila za življenje.

Zgodovina kluba alumnov Gimnazije Jesenice

Klub alumnov Gimnazije Jesenice smo ustanovili v okviru priprav na praznovanje 70 letnice obstoja Gimnazije Jesenice v decembru 2014. Na spletni strani Gimnazije Jesenice so pod zavihkom ALUMNI objavljene tudi najnovejše informacije. Članstvo v Klubu alumnov Gimnazije Jesenice je privilegij, pomeni povedati drugim, da sem nekdanji gimnazijec Gimnazije Jesenice, da sem na to ponosen in želim biti ambasador dogodkov na Gimnaziji Jesenice. Članstvo je brezplačno.

Vizija

Namen Kluba alumnov Gimnazije Jesenice, v katerega je včlanjenih že več kot 260 nekdanjih gimnazijcev je v ohranjanju povezanosti med vsemi generacijami gimnazijcev Gimnazije Jesenice ter medsebojni izmenjavi izkušenj, v organizaciji občasnih srečanj članov ter prenosu aktualnega dogajanja.

Kontaktni podatki

Vsi zainteresirani nekdanji gimnazijci se lahko v Klub alumnov Gimnazije Jesenice vpišejo preko e-naslova alumni@gimjes.si.

Napisala dr. Barbara Debeljak Rus, koordinatorica Kluba alumnov Gimnazije Jesenice.

• 21. 4. 2015 (torek)
ob 18.00: RAZSTAVA – otvoritev – pritličje gimnazije
ob 18.30: okrogla miza: BODOČNOST ŠOLSTVA IN GOSPODARSTVA NA JESENICAH– telovadnica gimnazije

70 let120