V četrtek, 24. 6. 2021 boste dijaki nižjih letnikov prejeli pohvale, nagrade in letna spričevala.
Kljub izboljšanju razmer, preklicu epidemije, smo se odločili, da bo podelitev pohval in nagrad ter krajša proslava ob Dnevu državnosti potekala za vsak letnik posebej v veliki telovadnici in sicer:

• 1. letnik od 7.40 do 8.15
  • 2. letnik od 8. 30 do 9.05
  • 3. letnik od 9.15 do 9.50.

Po uvodnem delu boste dijaki odšli v matično učilnico, kjer boste prejeli od razrednikov letno spričevalo.
Če se kdo ne more udeležiti podelitve naj lepo prosim pisno pooblasti sošolca, sorodnika, da bo v njegovem imenu prevzel spričevalo. Kasneje bo možno prevzeti spričevalo v tajništvu šole v času uradnih ur.

Letos naša domovina praznuje že 30-letnico in zasluži si našo pozornost. Profesor Marija Palovšnik vas bo danes še pisno povabila, da prispevate svojo pesem posneto na temo domovine na facebook.
Iskreno upam, da se vas bo čimveč odločilo za sodelovanje, naša domovina Slovenija si to zasluži.

Prijazen pozdrav

Ravnateljica: