Včeraj, 12. 11. 2018, smo izvedli zdaj že tradicionalni projektni dan. To pot na temo podjetnost.

Povabili smo učence gorenjskih osnovnih šol, ki so z našimi dijaki, pri različnih predmetih, spoznavali kako biti podjeten. Z 28 učenci in njihovimi profesoricami smo preživeli zanimiv, poučen in prijeten del dneva.

Pri psihologiji so se dijaki in učenci naučili kako lahko čustva vplivajo na naše odločitve, pri matematiki so spoznali kaj je finančna pismenost in pri slovenščini, kako se lahko dobro pripravijo na zaposlitveni intervju.

Kako pomembne so socialne veščine in spretnosti so se naučili pri sociologiji, o trajnostnem razvoju in načrtovanju pa so govorili pri geografiji. Pri angleščini so spoznali pomen Europassa in kako pridobiti različne vize – dovoljenja za države, v katere brez njih ne moremo. Pri italijanščini pa so iskali načine kako navezati stik z dijaki italijanskih srednjih šol, da bi se spoznali in družili.

Zahvaljujemo se vsem udeležencem za sodelovanje, nova znanja in prijetno druženje.