novoletoDecember na naši šoli bo spet novoletno obarvan. Začeli bomo z bazarjem, imeli bomo novoletni koncert in zadnji dan v letu boste dijaki pripravili novoletno zabavo.

Zakaj? – Zato, da se nekaj dogaja.

A dogajalo se bo, če boste ustvarjalni, dejavni, pokazali svoje talente in sposobnosti.

Ustvarjali boste lahko doma in v šoli.

Bazar bomo razdelili v dva dela: razstavni in prodajni.

Pod vodstvom Sonje Janša boste tudi novoletno preoblekli našo stavbo.

Kaj lahko pripravite:

–          voščilnice

–          okraske

–          slike

–          kipce

–          piškote in druge »dobrote«

ter za razstavo tudi vse, kar ustvarjate

kdaj? – 14. 12 – pred govorilnimi urami v pritličju (voščilnice, okraski)

20. 12 – dopoldne in popoldne pred koncertom – vsi izdelki tako              prodajni kot razstavni

Razredniki vam bodo dali tabelo, kjer boste vpisali, kdo in kaj bo lahko prispeval k bazarju. Postavili boste tudi ceno svojega izdelka.

Zbrani denar bo šel v šolski sklad kot finančna pomoč posameznim dijakom na šoli.

20. 12 ob 18. uri – koncert v mali telovadnici – vabljeni vsi tudi starši in

prijatelji

21. 12 ob 18. uri – koncert v kolpernu na Stari Savi – vabljeni vsi!

K dobremu vzdušju in prazničnemu razpoloženju lahko prispevamo tako dijaki kot tudi učitelji. Naj bo veselo.

Za vsa vprašanja in dodatna pojasnila sem vam na razpolago: Darja Črv-Štepec, prof.